top of page

Hizmetlerimiz

Kurumsal Taahhüt Hizmetleri

Genel taahhüt işlerinde ana yüklenici ya da alt yüklenici olarak sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Projelendirme çalışmaları müşteri tarafından yapılabileceği gibi Cavak Mimarlık, sunmuş olduğu genel taahüt hizmetlerini tam bir paket olarak sağlayabilecek kapasiteye sahiptir.

Dekorasyon ve Tadilat Uygulamaları

Büyüklüğüne bakılmaksızın bir projenin tasarım, planlama ve tekliflendirme aşamasından inşaat ve inşaat sonrası teslimat hizmetlerini entegre olarak sunmaktayız. Bütçenize sadık kalarak belirlenen imalat ve iş bitirme programına uygun olarak teslimat yapma konusunda oldukça deneyimliyiz

Projelendirme ve Danışmalık

Amacımız; İhtiyaç duyulan her konuda gerekli projelendirme , danışmanlık vb. hizmetlerin verilerek , projenin güncel kanunlar - yönetmelikler doğrultusunda , müşterinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılayacak biçimde etkin ve verimli bir şekilde hayata geçirilmesinin sağlanmasıdır.

3D Görselleştirme ve Animasyon

3D görselleştirme bir objenin yada karakterin bilgisayar ortamında 3 boyutlu yani en, boy, derinlik değerleriyle çizilmesi, çizimi yapılan tasarımın render programı ile gerçekçi fotoğraflarının oluşturulmasıdır.
3D görselleştirme ile amacımız hayalinizdeki tasarımı en gerçekçi haliyle size sunmaktır.

1_edited.jpg
İletişime Geçin
3_edited.jpg
İletişime Geçin
4_edited.jpg
İletişime Geçin
bottom of page